Novinky e-mailem

Chcete pravidelně dostávat naše zprávy? Zadejte svůj e-mail! Budeme Vás informovat o aktuálních novinkách z naší dílny.

Monal

Základní charakteristika

Monal je systém, založený na bázi vodou ředielného akrylátového polymeru a speciální cementové směsi s křemičitým plnivem. Možnost pokládky na čerstvý beton už po 48 hodinách. Materiál je protiskluzný, bezprašný a odolává zásadám, kyselinám, olejům a dalším látkám. Podlaha je vhodné i pro mokré provozy a je snadno čistitelná. Monal má vynikající fyzikální vlastnosti a je netoxický. Podlaha Monal s povrchovou úpravou epoxidovým nátěrem zvýší estetický vzhled, chemickou odolnost a snadnou čistitelnost.

Použití

Možná pokládka na starý, nerovný, poškozený beton, možnost pokládky na čerstvý beton po 48 hodinách, podlaha je pochůzná po 24 hodinách, provozuschopná po 48 hodinách, plné zatížení po 72 hodinách vysoká přídržnost k podkladu, bezprašný povrch, možnost probarvování, barevné odlišení komunikačních ploch, aplikace v exteriéru i interiéru, vysoká životnost, odolnost proti kyselinám, olejům. Vhodný i pro mokré provozy.

Materiál je certifikován pro trh v ?R technickým zkušebním ústavem v Praze: Certifikát ?. 01–5820 Stavební technické osvědčení ?. 01–5817

Základní mechanické vlastnosti

  • Tloušťka desky 8 – 12 mm
  • Pevnost v tlaku 93,6 MPa
  • Pevnost v tahu za ohybu 14,5 MPa
  • Obrusnost dle Böhma 6,6 cm3
  • Přídržnost k podkladu 4,5 MO
  • Teplotní stabilita –60 stupňů C až 120 stupňů C

Výběr jazykové verze


Volba menuCopyright - všechna práva vyhrazena

Jdi na začátek dokumentu